Aparat IceCompression

Drukuj
IceCompression to innowacyjne urządzenie łączące krioterapię i kompresję jednocześnie.
brak obrazka
brak obrazka
Opis

 Krioterapia kompresyjna jest szczególnie zalecana w ortopedii, rehabilitacji sportowej i reumatologicznej przy następujących wskazaniach:

- zapalenie 
- uraz i kontuzje
- ostry i nawracający ból
- obrzęk
- drenaż
- tendinopatie
- powrót do zdrowia po zabiegach.
Aparat oferuje zakres leczenia ze stałą kompresją do działania na głęboko leżących tkankach oraz z dynamicznie regulowanym naciskiem odtwarzającym „drenaż limfatyczny” w celu wysoce skutecznego leczenia po zabiegach ortopedycznych jak i po kontuzjach sportowych. W tych przypadkach możemy szybko i bezpiecznie zastosować krioterapię wraz z kompresję, to pomoże pacjentowi w szybszym powrocie do zdrowia. Nasza nowa seria urządzeń do krioterapii kompresyjnej oferuje skuteczną krioterapię w połączeniu ze stałym lub przerywanym uciskiem pneumatycznym. Tryb AUTOMATYCZNY reguluje przepływ wody z lodem w celu kontrolowania temperatury skóry, podczas gdy tryb RĘCZNY pozostawia terapeucie zarządzanie temperaturą.

Urządzenia IceCompression
MOOVE zapewniają działanie terapeutyczne poprzez personalizację opieki z pełnym poszanowaniem fizjologii tkanek. Model MOOVE zapewniają programy dla dedykowanych patologii.
Model Moove to mobilna wersja urządzeń do krioterapii kompresyjnej.

Prosty w obsłudze!
Zbiornik wody lodowej można również schłodzić w zamrażarce, aby wydłużyć czas użytkowania. W przypadku tego aparatu nie jesteśmy zmuszeni do przygotowywania kostek lodu przez co użytkowanie jest szybkie, łatwe i wygodne.
Nasze urządzenia działają na zasilaniu sieciowym i na akumulatorze (do 5 godzin) daje nam możliwości korzystania poza gabinetem fizjoterapeutycznym jak na boisku, w szpitalu czy w domu pacjenta.

Aparat ma szerokie zastosowanie między innymi w medycynie eterycznej, dentystyce, sporcie, ortopedii, reumatologii

Na komplet składa się aparat + jeden mankiet do wyboru.
Do aparatu można dobrać mankiet :
  • Staw skokowy 
  • Staw kolanowy 
  • Staw biodrowy 
  • Reka i przedramię 
  • Staw barkowy 
  • Twarz